Bohaterowie

Lucy Hale

Niskiego wzrostu dziewczyna pochodząca z bogatej rodziny. Urodziła się w Memphis i tam mieszkała do 10 roku życia. Później przeprowadziła się do N.Y, ponieważ jej tata jest biznesmenem, a mama projektantką mody, dlatego też rzadko kiedy bywają w domu. Obecnie - 17-latka chodząca od prywatnej szkoły Dalton High. Jej pasją jest śpiew. Od dziecka gra na wiolonczeli. Jej jedyna przyjaciółka to Selena. 

Stefan Salvatore

Bogaty 17-latek pochodzący z Las Vegas. Po przeprowadzce do N.Y - nowy uczeń Dalton High. To także buntownik grający na gitarze w zespole The Vamp. Szybko zostaje ogłoszony jako najpopularniejszy w szkole. Podoba się on wszystkim dziewczynom ale ma także wrogów. Chłopak skrywa mroczną tajemnicę i wcale nie zamierza, by świat ją poznał.

Damon Tacker

Damon Tacker jak do tej pory był najpopularniejszym i najprzystojniejszym chłopakiem w całej szkole Dalton High. Mogłoby się wydawać, że 19-latek to miły, poukładany chłopak... jednak to tylko pozory. Nastolatek słynie z hucznych imprez i nagannego zachowania. Lubi także narkotyki, a alkohol traktuje jak zwykłe picie. Dziewczyny zmienia jak rękawiczki, a jego jedyną miłością jest futbol amerykański.

Selena Gomez

17-letnia szalona buntowniczka, która pięknie tańczy. Jest jedyną przyjaciółką Lucy. Zawsze szczęśliwa, z uśmiechem na twarzy. W towarzystwie rodziców i nauczycieli zawsze opanowana i poważna, jednak w towarzystwie przyjaciół wyluzowana, z nienormalnymi pomysłami :D Kocha zwierzęta... i Damona (od roku), jednak rzadko kiedy rozmawiają,a ona i tak nie chce wyznać mu swoich uczuć, ponieważ zna jego reputacje.

Trevor Pasquarelli

Uczeń z wymiany. Nastolatek pochodzący z Włoch, który jest nieco szalony. Nie przyjechał do N.Y. tylko na wymianę uczniów. Przyjechał tu na międzynarodowe nielegalne wyścigi motocykli. Jego rodzice wiedzą o całej sprawie, a więc kibicują Trevor'owi. Motocykle od zawsze były jego pasją. W szkole poznaje Selene, z którą szybko się zaprzyjaźnia. 

Karen Hamilton


Uczennica Dalton High. Dziewczyna jest najpopularniejszą i najładniejszą dziewczyną w szkole. Aktualnie - chodzi z Damonem. To złośliwa 17-latka. Nie ma skrupułów. Uważa siebie za pępek świata. Zawsze ma to, czego zapragnie. Tym razem jej celem jest Stefan Salvatore. 

Ashley Hale

Mama Lucy. Wymagająca wiele od innych, jednak wyrozumiała projektantka mody. Żona Teda. Podróżująca kobieta, która zapomina o córce. Wraz z mężem udaje idealne małżeństwo, jednak oboje mają kochanków.  

Ted Hale

Szanowany biznesmen, który stawia pracę na pierwszym miejscu, ponieważ ma do tego powody. Mąż Ashley. Oddala się od rodziny coraz bardziej, ponieważ zna sekret rodzinny, który przekazywany był od wieków. Mężczyzna skrywa mroczną przeszłość, której nikomu nie wyjawił. Jednak zbliża się dzień, w którym ma wyjawić prawdę przed swoją córką. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy